Вступна кампанія 2022
  • Русский
  • Українська
Де здобути найбільш затребувані професії майбутнього⬇️

☑️Сфера інформаційних технологій — одна з найзатребуваніших професій не тільки сучасності, але й майбутнього.

IT-індустрія потребуватиме великої кількості web-розробників, програмістів, розробників ігор та аналітиків у сфері обчислювальної техніки, аналітиків з інформаційної безпеки. Також з’являться посади архітекторів віртуальної реальності, проектувальників нейроінтерфейсів, дизайнерів аватарів і тестувальників нових технологій.

📌Технічний університет в Кошіце.

☑️Юридична сфера

Конкурс на юридичні спеціальності в Україні — у середньому 6 осіб на місце. Заглядаючи в майбутнє, можна спрогнозувати появу такої спеціальності, як віртуальний адвокат.

Наприклад, в Америці вже зараз набирає обертів юридичний супровід клієнтів у режимі онлайн. Доволі скоро така тенденція стане популярною і в нас.

📌Університет Матея Бела.

☑️Економіка

Бухгалтерів та касирів у майбутньому замінять автоматизовані системи. А ось люди в економічному секторі знадобляться там, де потрібно буде розробляти програми фінансових заощаджень, схем страхування. Паперові гроші відмиратимуть, тому знадобляться профі, які конвертуватимуть живий «кеш» в електронну валюту та навпаки.

📌Технічний університет у Кошіце

☑️Менеджмент

Високий попит матимуть спеціальності бренд-менеджерів, PR-менеджерів. А оскільки зростатиме кількість фрілансерів, знадобляться послуги тайм-менеджерів, які будуть організовувати та продавати робочий час інших людей.

📌Пряшівський університет

☑️Будівництво

У цій сфері відбувається глобальна автоматизація. Тому якщо будете вміти управляти енергоефективними системами, навчитеся проектувати будинки, що використовують альтернативні джерела енергії — сонце, вітер, то станете високо затребуваним спеціалістом.

Зростатиме попит на розробників «розумних будинків», де людина майже не займатиметься домашніми справами.

📌Технічний університет у Кошіце

📞Тел: 067 67 37 077

📍Адреса: м. Хуст вул. Свободи 2 (3-ій поверх)

💻weststudy.com.ua

05 Листопада 2020

Залишилися Питання?

Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовно консультацію по будь-яка вас цікавить програмі. Всього за п'ять хвилин розмови ви отримаєте інформації більше, ніж за годинник читання інформації в мережі інтернет