Вступительная кампания 2022
  • Русский
  • Українська
West Study учасник заходів ВНЗ Словаччини щодо вступної кампанії 2018

Наші враження потроху втихають і ми розповімо вам, чим саме зараз займається компанія West Study

Лютий місяць — це початок активного сезону для вступної кампанії до Словацьких університетів.

Зараз щодня ми подорожуємо у Словаччині відвідуючи університетські заходи «Дні відкритих дверей». Майже кожен факультет, кожного державного ВНЗ Словаччини організовує таку подію, де ознайомлює із власне самим процесом навчання студентів, методами викладання та усіма тонкощами при вступі.

Для освітнього центру #WestStudy це є важливий робочий процес, завдяки якому ми удосконалюємось та створюємо якомога сприятливіші умови для вступу українських абітурієнтів.

Окрім цього, відомо, що наш освітній центр допомагає підібрати факультет та спеціальність для кожного свого абітурієнта урахувавши: здібності, зацікавлення та таланти. Завдяки тому, що ми особисто знайомі із методами викладання майже кожного ВНЗ, їх перевагами та можливостями, ми підберемо для вас факультет, який найбільше підійде до ваших критеріїв.

067 67 37 077

weststudy.com.ua

12 февраля 2018

Остались Вопросы ?

Позвоните нам и получите бесплатно консультацию по любой интересующей вас программе. Всего за пять минут разговора вы получите информации больше, чем за часы чтения информации в сети интернет