Вступна кампанія 2022
 • Русский
 • Українська

Стань студентом словацького університету

 • Безкоштовна освіта
 • Результати ЗНО до уваги не беруться
 • Сучасні методи навчання
 • Гуртожитки поруч з навчальним корпусом
Закрыть

Залиште свої контакти

Наші співробітники зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання

  Зв'яжіться з нами

  Переваги навчання в Словаччині для українців

  Наскільки складно отримати вищу освіту в Словаччині для українців?

  Якщо підходити до питання вступу професійно, то ніяких особливих труднощів не виникає. Навпаки, навчання в Словаччині, організована за допомогою фахівців нашої компанії «West Study», є цілком доступною і має важливі переваги, серед яких:


  Етапи співпраці

  Консультація

  Ми крок за кроком розповідаємо вам про процес вступної кампанії, допомагаємо з вибором напрямку і університету, а також відповідаємо на всі ваші запитання.

  Договір

  Ми працюємо як ФОП, тому вся наша робота відкрита і закріплена офіційним договором. Для початку співпраці ми відправляємо вам договір в електронному вигляді для ознайомлення. Після узгодження деталей відправляємо поштою оригінал договору в двох примірниках з підписом і печаткою.

  Підготовка

  Додаємо всіх наших клієнтів в закриту групу в Viber, куди поетапно відправляємо зразки всіх необхідних документів і уточнюємо терміни їх здачі. На зв'язку - 24/7.

  Мовні курси

  У пакет наших послуг входять мовні курси. Це важливий етап підготовки абітурієнтів до навчання в іншій країні. 65 годин групових занять онлайн, після яких абітурієнт отримує рівень А2 і мовний сертифікат

  Подача документів

  Якщо ви все ще не визначилися з факультетом або університетом, ми можемо підготувати кілька заявок вступної кампанії. Пріоритетний напрям потрібно вибрати в червні. Ми надаємо профорієнтацію і розповідаємо про кожного актуальному для вас університеті: специфіка міста, переваги та можливості для студентів.

  Вступ

  Якщо обрані вами факультети припускають іспит, ми супроводжуємо вас на всіх етапах. Зустріч в м Ужгород, трансфер до університету. При необхідності організуємо нічліг, харчування та екскурсію по місту.

  Житло

  Співпрацюючи з нами ви отримуєте 100% гарантію поселення в гуртожиток з кращими умовами. Це є одним з переваг співпраці з West Study.

  ПМЖ (побут)

  Підготовка всіх необхідних документів відбувається завчасно. На момент приїзду студентів до Словаччини, вони мають на руках підготовлений повний пакет документів і онлайн-бронювання для подачі в міграційну поліцію. Супровід гарантуємо.

  Підтримка 24/7

  Ми на зв'язку не тільки під час вступної кампанії, а й протягом усього навчання - ви можете розраховувати на нашу підтримку!

  Кращі університети Словаччини

  Вартість навчання в Словаччині для українців

  Сьогодні навчання в Словаччині для українців, вартість якого цілком прийнятна в порівнянні з іншими європейськими країнами, є доступним і вигідним варіантом отримання вищої освіти високого рівня!

  Отримати безкоштовну вищу освіту в Словаччині можна в різних ВУЗах, на факультетах медицини, економіки, інформаційних технологій. Також популярними є військові, поліцейські, духовні академії.

  Скільки потрібно коштів на місяць і які можливості має студент?
  60-70 € обійдеться житло в гуртожитку
  10 € коштує проїзний квиток
  100-130 € знадобиться на харчування (Комплексний обід в їдальні 1,5-2 €)
  8 € мобільний зв'язок

  Завдяки міжнародному студентському квитку ISIC- card студент отримує знижку 50% на громадський і міжобласний траспорт. До речі, ISIC надає понад 41 000 знижок і спеціальних пропозицій в 120 країнах світу на транспорт, проживання, харчування, зв'язок, розваги і покупки.

  Можливість навчання за обміном за програмами Work and Travel і Erasmus +
  Завдяки ВНЖ у студента є можливість працевлаштування.

  Чому варто скористатися послугами компанії «West Study»?

  З огляду на те, що фахівці нашої компанії «West Study» самі були студентами ВНЗ Словаччини, ми не з чуток знаємо про всі тонкощі і нюанси навчання в цій європейській країні. Звертаючись до нас, ви отримуєте кваліфіковану допомогу професійного рівня, а також:

  Вже сьогодні ви можете зв'язатися з нами зручним способом і дізнатися, яким чином поступити в словацький ВНЗ на безкоштовне навчання, коли слід починати підготовку і подачу всіх документів, уточнити вартість навчання в Словаччині на факультеті, який вас цікавить.

  Консультації надаються безкоштовно. І ще одна важлива особливість - ваше географічне місцезнаходження не є проблемою, тому що ми допомагаємо здобути освіту в Словаччині всім студентам з України.


  Відгуки наших клієнтів

  Dariia Metelytsia
  Dariia Metelytsia
  2021-10-13T20:51:13+0000
  Я очень благодарна команде West Study за то, что помогли поступить в университет в Словакии. Отдельно мы с девочками хотим поблагодарить Светлану, которая помогала и помогает мне и другим ...
  Читать полностью
  Alina Horiaieva
  Alina Horiaieva
  2021-10-13T20:48:48+0000
  Огромное спасибо West study за то, что мечта учиться за границей исполнилась намного быстрее и проще, чем могло быть. Отдельное спасибо Павлу Эрфану, лично проконсультировал по всем пунктам, ...
  Читать полностью
  Kateryna Kushnarenko
  Kateryna Kushnarenko
  2021-10-13T20:45:47+0000
  Спасибо большое всей команде «West study».Начиная от выбора города и университета до документов-это все был долгий путь.Самой мне было бы очень сложно,так что я благодарно,что есть такие ...
  Читать полностью
  Роман Вовнянко
  Роман Вовнянко
  2021-10-10T07:27:46+0000
  Цьогоріч моя донька вступила до одного із найпрестижніших ВУЗів Словаччини. В цьому нам допомагала компанія West Study. Це команда фахових працівників, яка впродовж усього процесу ...
  Читать полностью
  Показать больше