Вступна кампанія 2021
 • Русский
 • Українська

Стань студентом словацького університету

 • Безкоштовна освіта
 • Результати ЗНО до уваги не беруться
 • Сучасні методи навчання
 • Гуртожитки поруч з навчальним корпусом
Закрыть

Залиште свої контакти

Наші співробітники зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання

  Введіть промокод, щоб отримати знижку

  Зв'яжіться з нами

  Переваги навчання в Словаччині для українців

  Наскільки складно отримати вищу освіту в Словаччині для українців?

  Якщо підходити до питання вступу професійно, то ніяких особливих труднощів не виникає. Навпаки, навчання в Словаччині, організована за допомогою фахівців нашої компанії «West Study», є цілком доступною і має важливі переваги, серед яких:


  Етапи співпраці

  Консультація

  Ми крок за кроком розповідаємо вам про процес вступної кампанії, допомагаємо з вибором напрямку і університету, а також відповідаємо на всі ваші запитання.

  Договір

  Ми працюємо як ФОП, тому вся наша робота відкрита і закріплена офіційним договором. Для початку співпраці ми відправляємо вам договір в електронному вигляді для ознайомлення. Після узгодження деталей відправляємо поштою оригінал договору в двох примірниках з підписом і печаткою.

  Підготовка

  Додаємо всіх наших клієнтів в закриту групу в Viber, куди поетапно відправляємо зразки всіх необхідних документів і уточнюємо терміни їх здачі. На зв'язку - 24/7.

  Мовні курси

  У пакет наших послуг входять мовні курси. Це важливий етап підготовки абітурієнтів до навчання в іншій країні. 65 годин групових занять онлайн, після яких абітурієнт отримує рівень А2 і мовний сертифікат

  Подача документів

  Якщо ви все ще не визначилися з факультетом або університетом, ми можемо підготувати кілька заявок вступної кампанії. Пріоритетний напрям потрібно вибрати в червні. Ми надаємо профорієнтацію і розповідаємо про кожного актуальному для вас університеті: специфіка міста, переваги та можливості для студентів.

  Вступ

  Якщо обрані вами факультети припускають іспит, ми супроводжуємо вас на всіх етапах. Зустріч в м Ужгород, трансфер до університету. При необхідності організуємо нічліг, харчування та екскурсію по місту.

  Житло

  Співпрацюючи з нами ви отримуєте 100% гарантію поселення в гуртожиток з кращими умовами. Це є одним з переваг співпраці з West Study.

  ПМЖ (побут)

  Підготовка всіх необхідних документів відбувається завчасно. На момент приїзду студентів до Словаччини, вони мають на руках підготовлений повний пакет документів і онлайн-бронювання для подачі в міграційну поліцію. Супровід гарантуємо.

  Підтримка 24/7

  Ми на зв'язку не тільки під час вступної кампанії, а й протягом усього навчання - ви можете розраховувати на нашу підтримку!

  Кращі університети Словаччини

  Вартість навчання в Словаччині для українців

  Сьогодні навчання в Словаччині для українців, вартість якого цілком прийнятна в порівнянні з іншими європейськими країнами, є доступним і вигідним варіантом отримання вищої освіти високого рівня!

  Отримати безкоштовну вищу освіту в Словаччині можна в різних ВУЗах, на факультетах медицини, економіки, інформаційних технологій. Також популярними є військові, поліцейські, духовні академії.

  Скільки потрібно коштів на місяць і які можливості має студент?
  60-70 € обійдеться житло в гуртожитку
  10 € коштує проїзний квиток
  100-130 € знадобиться на харчування (Комплексний обід в їдальні 1,5-2 €)
  8 € мобільний зв'язок

  Завдяки міжнародному студентському квитку ISIC- card студент отримує знижку 50% на громадський і міжобласний траспорт. До речі, ISIC надає понад 41 000 знижок і спеціальних пропозицій в 120 країнах світу на транспорт, проживання, харчування, зв'язок, розваги і покупки.

  Можливість навчання за обміном за програмами Work and Travel і Erasmus +
  Завдяки ВНЖ у студента є можливість працевлаштування.

  Чому варто скористатися послугами компанії «West Study»?

  З огляду на те, що фахівці нашої компанії «West Study» самі були студентами ВНЗ Словаччини, ми не з чуток знаємо про всі тонкощі і нюанси навчання в цій європейській країні. Звертаючись до нас, ви отримуєте кваліфіковану допомогу професійного рівня, а також:

  Вже сьогодні ви можете зв'язатися з нами зручним способом і дізнатися, яким чином поступити в словацький ВНЗ на безкоштовне навчання, коли слід починати підготовку і подачу всіх документів, уточнити вартість навчання в Словаччині на факультеті, який вас цікавить.

  Консультації надаються безкоштовно. І ще одна важлива особливість - ваше географічне місцезнаходження не є проблемою, тому що ми допомагаємо здобути освіту в Словаччині всім студентам з України.


  Відгуки наших клієнтів

  Diana Drebitko
  Diana Drebitko
  2021-09-08T12:13:14+0000
  Велика подяка Павлу Ерфану за організацію вступу👌. West Study чудова компанія на яку можна покластися, роблять свою роботу на відмінно (поетапне та грамотне оформлення документів, трансфер, ...
  Читать полностью
  Алла Ковальчук
  Алла Ковальчук
  2020-10-16T17:42:00+0000
  Щиро дякуємо компанії та особисто Павелу Ерфану за професійність ,людяність та компетентність. Всі умови контракту дотримані повністю, всі вказівки нам, батькам, були завчасні та ...
  Читать полностью
  Alex Voloshchak
  Alex Voloshchak
  2020-10-13T17:03:28+0000
  Справжні професіонали,роблять все дуже швидко і якісно.
  Sandra Zhyrosh
  Sandra Zhyrosh
  2020-10-13T13:10:07+0000
  Не залишать у безвихідній ситуації!
  Показать больше