Вступна кампанія 2021
 • Русский
 • Українська

Допоможемо тобі у вивченні словацької

Як проходять уроки онлайн?

Наші онлайн-уроки за форматом не відрізняються від звичайних занять: студенти вивчають новий матеріал, практикують вивчене під час виконання інтерактивних завдань і живого спілкування з викладачем.

Закрыть

Залиште свої контакти

Наші співробітники зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання

  Введіть промокод, щоб отримати знижку

  Зв'яжіться з нами

  Методи вивчення словацької мови

  Онлайн-уроки

  Ми включаємо у свої послуги онлайн-курси із вивчення словацької мови. Уроки проходять у групі з 4-6 осіб.

  Мовний курс адаптований під українського студента і розроблений спільно з викладачами університетів Словаччини та викладачами освітнього центру West Study. Тривалість навчання 4 місяці, в яке входить 65 академічних годин вивчення мови.

  Цього достатньо для освоєння мови на рівні А2, який необхідний для впевненого старту абітурієнта на початок навчання. По закінченню кожен отримує сертифікат про проходження курсів, що підтверджує рівень знань словацькою мовою – А2.

  Індивідуальне навчання

  Індивідуальний підхід, формування програми згідно з навиками та рівня знань мови. Якщо ви обрали професію, яка потребує глибоких знань, вивчення важких термінів та особливості мовної підготовки.

  Спеціально для певних напрямків навчання наші викладачі підготували мовний курс адаптований під українського студента і для якісного вивчення особливостей внутрішньої термінології обраної професії. Це значно полегшує адаптаційний період під час навчання.

  West Study гарантує індивідуальний підхід до кожного студента. Залежно від рівня володіння словацькою мовою буде підібраний план вивчення мови.

  Залишилися Питання?

  Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовно консультацію по будь-яка вас цікавить програмі. Всього за п'ять хвилин розмови ви отримаєте інформації більше, ніж за годинник читання інформації в мережі інтернет