Вступна кампанія 2022
 • Русский
 • Українська

Допоможемо тобі у вивченні словацької

Як проходять уроки онлайн?

Наші онлайн-уроки за форматом не відрізняються від звичайних занять: студенти вивчають новий матеріал, практикують вивчене під час виконання інтерактивних завдань і живого спілкування з викладачем.

Закрыть

Залиште свої контакти

Наші співробітники зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання

  Зв'яжіться з нами

  Методи вивчення словацької мови

  Онлайн-курси

  Ми включаємо у свої послуги онлайн-курси вивчення словацької мови. Уроки відбуваються у групі з 4 осіб.

  Мовний курс адаптований до українського студента та розроблений спільно з викладачами університету Словаччини та викладачами освітнього центру West Study. Тривалість навчання 5 місяців, до яких входить 40 годин вивчення мови.

  Цього достатньо для засвоєння мови на рівні А2, яка необхідна для впевненого старту абітурієнта до початку навчання. Після закінчення КОЖНИЙ отримує сертифікат про проходження курсів, що підтверджує рівень знань словацького.

  Що ви отримуєте співпрацюючи з нами:

  ⁃ 40 годин занять (5 місяців, щотижня 2 уроки на тиждень по 60 хв)
  ⁃ Сертифікат після закінчення курсу
  ⁃ Розбір найпопулярніших тем
  ⁃ Зручний формат навчання (скайп)
  ⁃ Можливість швидко почати спілкуватися, читати, та писати

  Словацька мова дуже близька до всіх слов'янських мов
  Близькість словацької мови, наприклад до української або російської, полегшує як підготовку до вступу, так і навчання в Вузі.

  Індивідуальне навчання

  Індивідуальний підхід, формування програми згідно з навиками та рівня знань мови. Якщо ви обрали професію, яка потребує глибоких знань, вивчення важких термінів та особливості мовної підготовки.

  Спеціально для певних напрямків навчання наші викладачі підготували мовний курс адаптований під українського студента і для якісного вивчення особливостей внутрішньої термінології обраної професії. Це значно полегшує адаптаційний період під час навчання.

  West Study гарантує індивідуальний підхід до кожного студента. Залежно від рівня володіння словацькою мовою буде підібраний план вивчення мови.

  Залишилися Питання?

  Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовно консультацію по будь-яка вас цікавить програмі. Всього за п'ять хвилин розмови ви отримаєте інформації більше, ніж за годинник читання інформації в мережі інтернет