Вступна кампанія 2022
 • Русский
 • Українська

Допоможемо Вам з вибором університету

 • Безкоштовне освіту
 • Результати ЗНО до уваги не беруться
 • Сучасні методи навчання
 • Гуртожитки поруч з навчальним корпусом
Закрыть

Залиште свої контакти

Наші співробітники зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання

  Зв'яжіться з нами
  Факультети
  University

  Що потрібно, щоб вчитися в Словаччині?

  Щоб отримати безкоштовну освіту в Словаччині для українців , крім бажання вчитися в цій країні, необхідно ретельно підготуватися до вступу, зібрати і подати всі документи. Основний перелік заходів для українських абітурієнтів наступний:

  Безкоштовну вищу освіту в Словаччині для українців

  Чи можливо безкоштовне навчання в Словаччині для українців 2020?

  Так, маючи багаторічний досвід надання допомоги українським студентам в надходженні в словацькі ВНЗ, компанія «West Study» прекрасно орієнтується в тому, який кейс документів необхідний, скільки коштує навчання в Словаччині, як можна вступити до ВНЗ безкоштовно, обійшовши всі підводні камені і вибравши оптимальний варіант.

  Система освіти в словацьких ВНЗ наступна:
  Працюємо з усіма містами України

  Ми можемо працювати з вами, навіть якщо представництва нашої компанії немає в вашому місті. Ви можете відправити документи будь-якою кур'єрською службою або поштою, а деталі узгодити з нашим менеджером по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.

  Консультуємо БЕЗКОШТОВНО

  Зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію по будь-якому питанню,яке вас цікавить . Всього за п'ять хвилин розмови ви отримаєте більше корисної інформації , ніж за годинни читання в інтернеті на різних ресурсах.