Який шлях Вам належить пройти з West Study, щоб отримати безкоштовну освіту в Словаччині?

Укладаємо договір
Ми підписуємо договір тільки після того, як ви отримали професійну консультацію. Наші гарантії – 100% вступ, а також повна підтримка від освітнього центру West Study на будь-якому етапі навчання.
 
 
Готуємо пакет документів на подачу до ВНЗ
Ми надаємо Вам повний список необхідних документів, а також допомагаємо спростити і прискорити їх збір. – Здійснюємо коректний переклад, завіряємо нотаріально усі необхідні папери, ставимо апостиль Міністерства освіти і Юстиції, а також робимо нострифікацію диплома. – Заповнюємо різні формуляри, анкети і повністю проводимо попередню підготовку пакету документів на вступ.
 
 
Максимально спрощуємо процес вступу
Всі наші спеціалісти пройшли шлях від абітурієнтів до магістрів, тому здатні значно спростити етапи вступного процесу.
 
 
Доставляємо ваші документи в університет
Наші фахівці перевіряють пакет Ваших документів і самостійно доставляють в обраний університет Словаччини. Адекватно оцінюючи важливість оригінальних документів, ми гарантуємо максимально дбайливе і відповідальне ставлення: всі папери доставляються в деканат ВНЗ нами особисто!
 
 
Допомога при здачі іспитів
Українським абітурієнтам освітній центр West Study допомагає скласти іспити і отримати можливість навчатись безкоштовно в Словаччині
 
 
Наші вітання!
Ви отримуєте підтвердження і запрошення від університету Словаччини на Ваше ім’я. Вітаємо, Ви – студент!
 
 
Поселення
Ми заздалегідь організовуємо і надаємо транспорт від зручного для Вас місця і до гуртожитку. Допомагаємо з поселенням, щоб вам максимально комфортно жилось в стінах гуртожитку. Всі необхідні документи для поселення компанія West Study готує для Вас заздалегідь.
 
 
Курси словацької мови
Для швидкої адаптації, а також для підвищення якості отримуваних знань, ми рекомендуємо мовні курси при Словацькому університеті, так само можливі курси словацької в Україні.
 
 
Ви – успішний студент словацького університету
Ми реєструємо Вас в університеті – Ви отримуєте студентський квиток. З цього моменту перед Вами відкривається унікальна перспективна насолодитися навчанням і життям в одній з найбезпечніших країн Європи – Словаччини!
 
 
 
Не прогав свій шанс – отримати безкоштовну освіту за кордоном!

Процес вступу до Словаччини може бути легким і простим, якщо всю складну роботу надати освітньому центру West Study. Адже безкоштовне навчання в Словаччині для українців – це не тільки реальність, але і можливість отримати всі потрібні документи для ПМП, законною міграції, а також можливість працювати в провідних компаніях Європи.