Вступна кампанія 2022
 • Русский
 • Українська

Допоможемо стати студентом

Процес надходження до Словаччини може бути легким і простим, якщо всю складну роботу надати освітньому центру West Study.

Адже безкоштовне навчання в Словаччині для українців - це не тільки реальність, але і можливість отримання всіх потрібних документів для ПМЖ, законною міграції, а також можливість працювати в провідних компаніях Європи

Закрыть

Залиште свої контакти

Наші співробітники зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання

  Зв'яжіться з нами

  Який шлях Вам належить пройти з West Study, щоб отримати безкоштовну освіту в Словаччині?

  Укладаємо договір

  Ми підписуємо договір тільки після отримання Вами професійної консультації, під час якої наш фахівець відповість на будь-які Ваші запитання. Наші гарантії - 100% надходження, а також повна підтримка від освітнього центру West Study на будь-якому етапі навчання.

  Готуємо пакет документів на подачу в ВНЗ

  Ми надаємо Вам повний список необхідних документів, а також допомагаємо спростити і прискорити їх збір. - Здійснюємо коректний переклад, запевняємо нотаріально все необхідніше паперу, проставляємо апостиль Міністерства освіти і Юстиції, а також робимо нострифікацію диплома. - Заповнюємо різні формуляри, анкети і повністю проводимо попередню підготовку пакету документів на вступ.

  Максимально спрощуємо процес надходження

  Всі наші фахівці пройшли шлях від абітурієнтів до магістрів, тому здатні значно спростити етапи вступного процесу.

  Доставляємо ваші документи в університет

  Наші фахівці перевіряють пакет Ваших документів і самостійно доставляють в обраний університет Словаччини. Адекватно оцінюючи важливість оригінальних документів, ми гарантуємо максимально дбайливе і відповідальне ставлення: всі папери доставляються в деканат ВНЗ нами особисто!

  Допомога при здачі іспитів

  Українським абітурієнтам освітній центр West Study допомагає скласти іспити і отримати можливість безкоштовного навчання в Словаччині.

  Наші поздоровлення!

  Ви отримуєте підтвердження і запрошення від університету Словаччини на Ваше ім'я. Вітаємо, Ви - студент!

  Поддержим вас на этапе переезда в Словакию

  Поселення

  Ми заздалегідь організовуємо і надаємо транспорт від зручного для Вас місця і до гуртожитку. Допомагаємо з поселенням і простежуємо дотримання всіх умов для максимально комфортного життя в стінах гуртожитку. Всі необхідні документи для поселення компанія West Study готує для Вас заздалегідь.

  Курси словацької мови

  Для прискореної адаптації, а також для підвищення якості отримуваних знань, ми настійно рекомендуємо мовні курси при Словацькому університеті, так само можливі курси словацької в Україні.

  Вітаємо!

  Ви - успішний студент словацького університету

  Ми заздалегідь організовуємо і надаємо транспорт від зручного для Вас місця і до гуртожитку. Допомагаємо з поселенням і простежуємо дотримання всіх умов для максимально комфортного життя в стінах гуртожитку. Всі необхідні документи для поселення компанія West Study готує для Вас заздалегідь.

  Завантажити прайс лист послуг West Study

  Завантажити