Вступительная кампания 2022
  • Русский
  • Українська
Пряшівський університет дає можливість українським абітурієнтам безкоштовно здобути європейську освіту
Пряшівський Університет — один із найпопулярніших ВУЗів для українських абітурієнтів. Це третій за кількістю факультетів університет у Словаччині. В університеті навчається близько 12 500 студентів і працює близько 1 000 викладачів 
 
І саме у ці дні тут проходить один із наймасовіших освітніх заходів східної Словаччини: «День відкритих дверей у Пряшівському університеті».
Звісно, і освітній центр West Study також є учасником заходу. Тут ми отримуємо нову інформацію щодо вступної кампанії, і головне, вивчаємо методи навчання кожної кафедри.
Давайте ж ознайомимось із перевагами цього університету:
 
Широкий вибір факультетів для здобуття професії
— Факультет менеджменту
— Філософський факультет
— Греко-католицький богословський факультет
— Факультет гуманітарних і природничих наук
— Педагогічний факультет
— Православний богословський факультет
— Факультет спорту
— Факультет охорони здоров’я
 
 Престижність
 
Пряшівський університет в Пряшеві є єдиним вищим закладом в східній Словаччині та один із чотирьох в цілій Словаччині, який виграв престижний Diploma Supplement Label.
Ця нагорода нашим випускникам дуже сприяє при визнанні дипломів і отриманої кваліфікації за кордоном.
 
Можливість удосконалювати своє хобі
 
Університет дуже позитивно ставиться до студентів, які мають хобі і бажають їх удосконалювати. Майже з кожного популярного виду спорту тут є секції, де студенти займаються, беруть участь у змаганнях і отримують за це високі стипендії від 300€ до 1000€
Близькість з Україною
 
Територіально Пряшів знаходиться 115 км., це не тільки означає, що студенти без проблем можуть поїхати додому на вихідні. А й спорідненість корінних словаків з українцями: надзвичайна близькість мов, що дозволяє вступати в університет без знань мови, і уже під час самого навчання відвідувати університетські курси із вивчення словацької мови.
 
Цей перерахунок можна продовжувати безкінечно, але головне, що саме цей університет дозволяє українським студентам рости, розвиватись та отримувати якісні знання у майбутній професії.
 
 
 
15 февраля 2018

Остались Вопросы ?

Позвоните нам и получите бесплатно консультацию по любой интересующей вас программе. Всего за пять минут разговора вы получите информации больше, чем за часы чтения информации в сети интернет