Вступительная кампания 2022
  • Русский
  • Українська
Будні освітнього центру WestStudy

Вступна кампанія до факультету образотворчого мистецтва в Академії мистецтв у Банскій Бистриці

 

Один із прикладів роботи West Study: наш абітурієнт з Харкова, який обрав факультет образотворчого мистецтва в Академії мистецтв у Банско-Бистриці. Два дні проходив творчий конкурс де майбутні студенти демонстрували свої доробки, а також виконували творчі завдання, що поділялись на етапи.

Процес вступу до Словаччини:

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

1️⃣ В️ипускник обирає напрямок, ми командою займаємось підготовкою до вступу, збір усіх необхідних документів, планування поїздки, поселення і тд.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

2️⃣️Наступний етап — безпосередньо сам вступ. У залежності від умов обраного факультету: співбесіда, екзамен чи творче завдання. В індивідуальному порядку ми транспортуємо абітурієнтів та постійно підтримуємо, консультуємо і перебуваємо з ними допоки триває вступна кампанія.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

3️⃣️ Завершальний етап — поселення в гуртожиток, подача документів для отримання побиту та адаптаційний період. Попередньо компанія бронює для своїх студентів місця у гуртожитках, що найближчі до навчальних корпусів. На початках у новоспечених словацьких студентів виникає дуже багато запитань, на які Weststudy фахово консультує та допомагає.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Уже понад 6 років нам довіряють. Тож якщо ви іще не визначились зі спеціальністю, рекомендуємо не відкладати на потім, адже деякі університети уже закінчують свою вступну кампанію, і потім прийдеться обирати з того, що залишилось.

Вибір спеціальності:

https://weststudy.com.ua/universitety/

 

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

 

28 июня 2018

Остались Вопросы ?

Позвоните нам и получите бесплатно консультацию по любой интересующей вас программе. Всего за пять минут разговора вы получите информации больше, чем за часы чтения информации в сети интернет