Вступительная кампания 2022
  • Русский
  • Українська
Варто обирати ВНЗ для вступу до Словаччини у 2019 році

Почався останній місяць зими, а це означає, що уже варто обирати ВНЗ для вступу у 2019 році.

Наприклад, дипломи словацьких університетів цінуються в усій Європі. Університети у цій країні поділяються за нахилами. От наприклад:

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

🎓Технічний університет у Кошице має 9-ть факультетів, що надає освіту в технологічних та економічних сферах. Факультет машинобудування, виробничих технологій, факультет мистецтв, електротехніки та інформатики, металургійний, будівельний, авіаційний та економічний факультет, гірничої справи та екології.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

🎓Пряшівський університет в Прешеві має вісім факультетів та готує спеціалістів у напрямку: менеджменту, філософії, спорту, гуманітарних та природничих наук.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

🎓Університет Павла Йозефа Шафарика у Кошице має п’ять факультетів та готує випускників у галузі природничих дисциплін, філософії, політології й соціальної роботи, а також у галузі спорту, іноземних мов, етики.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

🎓Університет Матея Бела в Банській-Бистриці знаходиться у найкрасивішому місті у Словаччині, що є найкращим по якості умов для життя у цій країні. ВНЗ має шість факультетів: політології та міжнародних відносин, педагогічний, філософський, економічний та факультет природничих наук.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

🎓Словацький технічний університет в Братиславі має чималий вибір технічних спеціальностей. З семи факультетів абітурієнт може обрати: менеджемт, будівельний, машинобудування, електротехніки та інформатики, архітектури, інформатики, хімічних й харчових технологій й матеріалознавства.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

 Є питання?

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

weststudy.com.ua

067 67 37 077

07 февраля 2019

Остались Вопросы ?

Позвоните нам и получите бесплатно консультацию по любой интересующей вас программе. Всего за пять минут разговора вы получите информации больше, чем за часы чтения информации в сети интернет